Centrum medyczne Holimedica
ul. Jana Pawła II 181, 36-021 Rzeszów, telefon: 733 121 413, e-mail: kontakt@holimedica.rzeszow.pl      

Godziny otwarcia: pon. – pt. 8:00 – 19:00.

Absolwent Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, w której uzyskał tytuł licencjata fizjoterapii oraz Policealnej Integracyjnej Szkoły Masażu w Krakowie gdzie uzyskał tytuł masażysty. Posiada ponad 15- letnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w ośrodkach rehabilitacyjnych dla dzieci oraz osób dorosłych.

W swojej pracy wykorzystuje wiele metod specjalistycznych m.in. metody: PNF, NDT Bobath dla dorosłych, terapię manualną, kinezjotaping , terapią mięśniowo – powięziową, integracją blizn z siecią powięziową, osteopatią w pediatrii. Uczestniczył w szeregu szkoleń z zakresu fizjoterapii, osteopatii oraz masażu, ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejętności by móc bardziej efektywnie pomagać swoim pacjentom w powrocie do pełnej sprawności.

Aktualnie uczestniczy w szkoleniu koncepcji Castillo Moralles w Wrocławiu, która ukierunkowana jest na terapię sensomotorycznych i ustno – twarzowych zaburzeń u niemowlaków, dzieci i dorosłych Zajmuje się rehabilitacją dzieci z zaburzeniami rozwoju, wadami postawy ( skoliozy, plecy okrągłe, płaskie, wady stóp, kolan ), rehabilitacją ortopedyczną osób z dolegliwościami kręgosłupa oraz stawów obwodowych w wyniku przeciążenia i urazów oraz neurologiczną osób dorosłych. W swojej pracy specjalizuje się w pracy na bliznach oraz w porażeniu nerwu twarzowego.