Centrum medyczne Holimedica
ul. Jana Pawła II 181, 36-021 Rzeszów, telefon: 733 121 413, e-mail: kontakt@holimedica.rzeszow.pl      

Godziny otwarcia: pon. – pt. 8:00 – 19:00.

Jestem nie tylko lekarzem neonatologiem, ale szczęśliwą kobietą, żoną i matką. Swoją przygodę z medycyną rozpoczęłam w 2003 roku na I Wydziale Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyłam w 2009 roku.

Kolejnym etapem był wybór specjalizacji. Pasje do neonatologii odkryłam na stażu podyplomowym. Konsekwentnie w 2010 roku rozpoczęłam szkolenie w opiece nad noworodkami w Klinice Noworodków z Intensywną Opieką Medyczna Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr1 w Rzeszowie, gdzie obecnie kontynuuję codzienną pracę. W trakcie specjalizacji szczególnie interesowały mnie problemy kardiologiczne i ultrasonografia w neonatologii. Swoje umiejętności nabywałam na kursach zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. W 2015 roku uzyskałam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego ( PTU) w Pediatrii.

W 2016 roku otrzymałam stypendium Children’s Medical Care Foundation i odbyłam 6 tygodniowy staż w Rotunda Hospital w Dublinie szkoląc się z funkcjonalnej echokardiografii. W 2017 uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie neonatologii. By móc towarzyszyć i służyć pomocą naszym
pacjentom na dalszym etapie rozwoju w 2018 rozpoczęłam specjalizacje z pediatrii. Miałam szczęście pracować i uczyć się od wspaniałych neonatologów z różnych zakątków podkarpacia. Ciekawość, zaangażowanie w podążaniu za pacjentem, empatia, współpraca z rodzicami i indywidualne podejście do każdego dziecka to narzędzia, z których codziennie korzystam w mojej pracy.

Siły do pracy czerpie aktywnie wypoczywając z rodziną i realizując swoje zainteresowania: triathlon, jazda konna i nauka języków obcych.